51-latka wjechała na czerwonym i omal nie przejechała rowerzysty — straciła prawo jazdy
51-letnia kobieta wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i o włos minęła się z rowerzystą. Zdarzenie zakończyło się interwencją policji, która udostępniła nagranie z momentu zdarzenia. W konsekwencji kobieta straciła prawo jazdy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!