Śmiertelnie potrącił 72-latka i uciekł — 57-latek zgłosił się na policję po kilku dniach
57-letni mężczyzna zgłosił się na policję w Łęczycy kilka dni po tym, jak śmiertelnie potrącił 72-latka w miejscowości Górki Pęcławskie w gminie Piątek. Po zdarzeniu kierowca nie zatrzymał się i zbiegł z miejsca wypadku. Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!