Główny negocjator Iranu: porozumienie z USA to porażka Ameryki
Mohammad Bagher Ghalibaf, przewodniczący irańskiego parlamentu i główny negocjator w rozmowach z USA, oświadczył w środę, że wstępne porozumienie ze Stanami Zjednoczonymi stanowi „akt porażki Ameryki". Komentarz padł tuż po ogłoszeniu rozejmu między oboma krajami. Wojownicza retoryka ze strony Teheranu sygnalizuje napięcia wokół interpretacji warunków umowy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!