Larry David o Trumpie i UFC w Białym Domu: "Wstyd mi było być Amerykaninem"
Larry David promuje nowy program HBO „Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness: An Almost History of America" z okazji 250. rocznicy USA. Komik ostro skrytykował decyzję prezydenta Donalda Trumpa o urządzeniu gali UFC w Białym Domu na tę samą okazję, nazywając to „hańbą" i mówiąc, że było mu wstyd być Amerykaninem. Pochwalił za to poczucie humoru Baracka Obamy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!