Północnokoreański żołnierz przekroczył granicę i prosił o azyl w Korei Płd.
Armia Korei Południowej zatrzymała północnokoreańskiego żołnierza, który przekroczył silnie strzeżoną granicę między oboma państwami. Agencja Yonhap podała, że żołnierz wyraził chęć uzyskania azylu. Incydent potwierdziło Kolegium Połączonych Szefów Sztabów w Seulu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!