Trzaskowski kieruje sprawę Szpitala Południowego do prokuratury
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział skierowanie wniosku do Prokuratora Generalnego ws. Szpitala Południowego. Były pracownik placówki w Kanale Zero ujawnił zarzuty dotyczące zgonów pacjentów, milionowych zarobków pracowników i przyjmowania polityków poza kolejką. Trzaskowski zażądał pilnego wszczęcia czynności wyjaśniających.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!