Czy artyści powinni być wdzięczni za ulgi podatkowe od władzy?
Komentator Piotr Kosiewski odpowiada na tekst Piotra Zaremby, który zarzucił artystom, że za rządów PiS korzystali z ulg podatkowych wywalczonych przez ministra Piotra Glińskiego, lecz nie okazywali wdzięczności. Kosiewski stawia pytanie, czy obywatele mają być wdzięczni rządzącym za dobre rozwiązania prawne — i odpowiada, że nie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!