Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu podpisał umowę o współpracy z AstraZeneką
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zawarł umowę o współpracy z globalnym koncernem farmaceutycznym AstraZeneca. Porozumienie otwiera możliwości wspólnych badań naukowych i projektów medycznych. Szczegółowy zakres współpracy nie został jeszcze publicznie ujawniony.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!