Seniorzy jeżdżą za darmo komunikacją miejską – wystarczy dowód osobisty
Emeryci po osiągnięciu odpowiedniego wieku mogą korzystać z komunikacji miejskiej bez biletów, okazując jedynie dowód osobisty. Uprawnienie to przysługuje seniorom w wielu polskich miastach i jest w pełni legalne. Wiek uprawniający do ulgi różni się w zależności od miasta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!