Korea Północna zwodowała niszczyciela 5000 ton i zapowiada dwa okręty rocznie
Korea Północna wprowadziła do służby nowy niszczyciel o wyporności 5 tys. ton. Podczas uroczystości Kim Dzong Un zapowiedział, że kraj będzie budować co roku dwa okręty nawodne klasy „Choe Hyon" lub większe. Przywódca poinformował również o planach uzbrojenia marynarki wojennej w broń atomową.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!