Ksiądz z 2 promilami pojechał do McDonald's w Wielki Piątek
W Lublinie ruszył proces księdza Konrada Ż., który w Wielki Piątek wsiadł za kierownicę mając ponad dwa promile alkoholu we krwi. Duchowny pojechał do restauracji McDonald's, tłumacząc, że mało jadł i miał pustą lodówkę. Sprawa trafiła do sądu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!