Co 10. emeryt w Polsce dostaje świadczenie poniżej 1 800 zł
ZUS opublikował raport o strukturze emerytur po marcowej waloryzacji, ujawniając wyraźną różnicę między średnią emeryturą a dominantą, czyli kwotą najczęściej wypłacaną. Raport wskazuje, że co dziesiąty senior otrzymuje najniższe świadczenia i to ich ZUS wysyła najwięcej. W ciągu ostatniego roku zaszły znaczące zmiany w strukturze wypłacanych kwot.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!