Izrael zabił dwóch mężczyzn w Libanie — Hezbollah oskarża o naruszenie rozejmu
Izraelskie wojsko zabiło dwóch mężczyzn w południowym Libanie po okresie względnego spokoju w regionie. Izrael twierdzi, że byli to operatorzy Hezbollahu, natomiast Hezbollah — wspierany przez Iran — oskarża Izrael o naruszenie obowiązującego zawieszenia broni. Incydent grozi ponownym zaostrzeniem konfliktu na granicy libańsko-izraelskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!