Australia łamie prawa człowieka eksportując węgiel i gaz — skarga do ONZ
Organizacja pozarządowa złożyła skargę do ONZ, twierdząc, że Australia narusza prawa człowieka, kontynuując zatwierdzanie eksportu węgla i gazu bez odpowiedniej ochrony obywateli przed skutkami kryzysu klimatycznego. Zdaniem grupy, prawo międzynarodowe zakazuje dalszego wydawania takich zezwoleń. To nowa sprawa przed organami ONZ.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!