Fogo Unia Leszno wygrała z Włókniarzem — szóste zwycięstwo w sezonie Ekstraligi
Fogo Unia Leszno odniosła w piątek szóste zwycięstwo w bieżącym sezonie PGE Ekstraligi, pokonując Włókniarza. Mecz nie był jednak łatwy — rywal przez długi czas stawiał bardzo wysoko poprzeczkę. Trener Unii był wyraźnie zadowolony z wyniku i pozytywnie skomentował postawę swojego zespołu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!