Oprah w Cannes: „Nie chciałam być marką. Nauczyłam się nie dać się telewizji"
Oprah Winfrey wystąpiła na festiwalu Cannes Lions, gdzie wyznała, że przez lata zmagała się z presją bycia marką i nauczyła się „nie pozwalać, by telewizja ją wykorzystywała". Ikona mediów opowiedziała też, dlaczego przestała dawać autografy i podkreśliła kluczową rolę autentyczności w budowaniu kariery. Jej wystąpienie skupiało się na zachowaniu własnej tożsamości w świecie show-biznesu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!