Marjorie Taylor Greene i Tucker Carlson opuścili Partię Republikańską
Była kongresmenka Marjorie Taylor Greene i dziennikarz Tucker Carlson porzucili Partię Republikańską, oskarżając Trumpa o niewywiązanie się z kluczowych obietnic wyborczych. Greene ogłosiła odejście hasłem „Skończyliśmy z Ameryką na ostatnim miejscu". Oboje byli wcześniej jednymi z najbardziej znanych zwolenników prezydenta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!