Pobicie byłego ministra Niedzielskiego: sąd skierował sprawę do mediacji
Sąd Okręgowy w Siedlcach skierował do mediacji sprawę pobicia byłego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Zarówno pokrzywdzony, jak i dwaj oskarżeni zgodzili się na próbę ugodowego rozwiązania sporu. Kolejna rozprawa wyznaczona jest na 30 września.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!