Algieria odwraca losy meczu i eliminuje Jordanię z MŚ
Algieria odrobiła straty w końcówce meczu i wyeliminowała Jordanię z mistrzostw świata rozgrywanych w USA. Dla Jordanii był to debiut na MŚ, który zakończył się odpadnięciem w fazie grupowej. Algieria tym samym podtrzymuje swoje nadzieje na awans do fazy pucharowej. Mecz odbył się w San Francisco.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!