Podium Gasly'ego po dyskwalifikacji Hamiltona: sprawiedliwość czy otwarcie puszki Pandory?
Korespondent BBC Sport Andrew Benson odpowiada na pytania fanów przed Grand Prix Austrii. Głównym tematem jest podium Pierre'a Gasly'ego, zdobyte po dyskwalifikacji Lewisa Hamiltona. Komentatorzy spierają się, czy takie rozstrzygnięcia są sprawiedliwe, czy raczej tworzą niebezpieczny precedens dla Formuły 1.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!