Ashley Cain przeprasza za seksistowskie tweety: „Nie jestem z siebie dumny"
Były prezenter BBC Three Ashley Cain przyznał, że nie jest dumny z seksistowskiego języka użytego w historycznych tweetach, które ostatnio wyszły na jaw. Stwierdził, że od tamtego czasu bardzo się zmienił. Cain był wcześniej znany jako gospodarz programów w BBC Three.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!