Russell przyznał się do kryzysu przed odrabianiem strat w F1 2026
George Russell przyznał, że przeżywał trudny okres przed odrabianiem strat do swojego partnera z Mercedesa, Kimiego Antonellego, w wyścigu o tytuł mistrzowski sezonu F1 2026. Brytyjczyk zdołał jednak zmniejszyć deficyt w ciągu ostatnich dwóch rund. Russell nie ujawnił szczegółów osobistego kryzysu, podkreślił jednak wagę powrotu do formy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!