Tysiące Serbów protestowały w Kraljevie w Dzień św. Wita
W Kraljevie zgromadziło się kilka tysięcy osób na antyrządowej demonstracji zainicjowanej przez serbskich studentów w Dzień św. Wita, 28 czerwca. Uczestnicy domagali się rozpisania przedterminowych wyborów parlamentarnych i skrytykowali władze za sposób reagowania po katastrofie dworca kolejowego w Nowym Sadzie. To kolejna odsłona trwających od miesięcy protestów studenckich w Serbii.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!