Stokes: odejście z krykieta to „najlepsza decyzja" dla mnie
Ben Stokes ogłosił w trakcie meczu, że decydujące spotkanie Anglii z Nową Zelandią będzie jego ostatnim w reprezentacji. Kapitan angielskiej drużyny zapewnił, że rezygnacja z kariery międzynarodowej to najlepsza decyzja, jaką mógł podjąć. Stokes nie podał szczegółowego powodu odejścia, lecz podkreślił, że działa w swoim najlepszym interesie.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!