Motor Lublin rozgromił Falubaz na wyjeździe po wstydliwej porażce w Toruniu
Orlen Oil Motor Lublin błyskawicznie zareagował na wstydliwą porażkę z poprzedniej niedzieli, wygrywając na wyjeździe ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Lublinianie wystąpili bez Bańbora, ale już z Lindgrenem. Zielonogórzanie po raz kolejny zawiedli na własnym obiekcie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!