Pia Skrzyszowska pobiegła 100 m ppł najszybciej w sezonie na Diamentowej Lidze w Paryżu
Pia Skrzyszowska osiągnęła swój najlepszy wynik sezonu w biegu na 100 metrów przez płotki podczas mityngu Diamentowej Ligi w Paryżu. Polska lekkoatletka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony na prestiżowej imprezie. Konkretny czas uzyskany przez zawodniczkę nie został podany w komunikacie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!