Youtuber Książulo zapłacił prawie 5000 zł za hotel bez klimy i z brudną wodą
Youtuber Książulo wydał prawie 5000 zł za nocleg w pozornie luksusowym hotelu, gdzie okazało się, że klimatyzacja nie działa, a woda miała podejrzane zabarwienie. Film o tej sytuacji obejrzała Karolina Korwin Piotrowska, która oceniła całą historię jako „paranoję" i skomentowała ją w kontekście nadmiernej ingerencji człowieka w naturę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!