Hamilton odrzuca żądanie Verstappena ws. kary po GP Austrii
Lewis Hamilton odrzucił żądanie Maxa Verstappena dotyczące ukarania go po ich walce w wyścigu Formuły 1 w Austrii. Brytyjczyk stwierdził, że Verstappen powinien był się wycofać, a nie wymagać kary. „Nie jeździ się na zewnątrz toru obok mistrza" – powiedział Hamilton.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!