Hurysz uważa, że po raz drugi w sezonie niesłusznie go wykluczono
Żużlowiec Oskar Hurysz po wykluczeniu w biegu juniorskim stwierdził, że po raz drugi w tym sezonie spotkała go niesprawiedliwa decyzja sędziego. Zawodnik tłumaczył, że nie ma lusterek i nie może się oglądać podczas jazdy. Hurysz wyraził frustrację z powodu powtarzającej się jego zdaniem sytuacji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!