Księżna Kate ukończyła Three Peaks Challenge rok po diagnozie raka
Księżna Walii Catherine ukończyła wyzwanie Three Peaks Challenge, by zwrócić uwagę na „holistyczną opiekę zdrowotną" dla pacjentów onkologicznych. Wydarzenie jest dla niej osobiste – księżna sama przeszła leczenie raka. Akcja ma na celu promowanie wsparcia psychicznego i fizycznego dla osób zmagających się z chorobą nowotworową.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!