Russell błyszczy, Verstappen wraca do formy — oceny kierowców po GP Austrii
Komentator BBC Radio 5 Live Harry Benjamin ocenił jazdę wszystkich kierowców podczas Grand Prix Austrii. George Russell wyróżnił się jako jeden z najlepszych zawodów weekendu, natomiast Max Verstappen odrobił straty po słabszych ostatnich wyścigach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!