Stokes: odszedłem z reprezentacji, bo byłem wypalony
Ben Stokes wyjaśnił, że powodem jego rezygnacji z gry w reprezentacji Anglii było wypalenie zawodowe, do którego doszło przed letnim sezonem. Kapitan angielskiej drużyny testowej przyznał, że odejście to najlepsza decyzja, jaką mógł podjąć dla siebie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!