Polonia Piła rozgromiła Moonfin Magnus Ostrów w derbach Wielkopolski
W niedzielnych derbach Wielkopolski na torze w Ostrowie, Polonia Piła zdecydowanie pokonała gospodarzy z Moonfin Magnus Ostrów. Powrót po kontuzji Tai Woffindena zakończył się niepowodzeniem – zawodnik nie zdołał pokazać swojej najlepszej formy na torze rywali.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!