Bartosz Bednorz liderem punktowym Polski po zwycięstwie nad Niemcami w Gliwicach
Polscy siatkarze pokonali Niemców w trzecim meczu Ligi Narodów w Gliwicach. Najwięcej punktów dla Polski zdobył Bartosz Bednorz, którego wyczyn zauważył oficjalny serwis FIVB, stwierdzając wprost, że to on poprowadził kadrę Nikoli Grbicia do zwycięstwa. Wilfredo Leon rozegrał swój pierwszy mecz reprezentacyjny w tym sezonie i również zaprezentował się z dobrej strony.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!