Budapeszt świętuje pierwsze Pride od 16 lat — po upadku rządu Orbána
W Budapeszcie odbył się pierwszy marsz Pride od czasu zakończenia 16-letniej władzy Viktora Orbána. Tysiące osób wzięło udział w wydarzeniu, które stało się symbolem nowego rozdziału dla Węgier. Za rządów Orbána środowiska LGBT+ były poważnie ograniczane prawnie i społecznie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!