Steve Clarke rezygnuje ze stanowiska selekcjonera Szkocji po odpadnięciu z MŚ
Steve Clarke podał się do dymisji ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Szkocji po tym, jak drużyna odpadła z fazy grupowej mistrzostw świata. Clarke prowadził Szkotów przez kilka lat, wprowadzając ich m.in. na Euro 2020 — pierwszy wielki turniej po dekadach przerwy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!