„Minionki i straszydła": lepsza odsłona serii – recenzja
Film „Minionki i straszydła" wchodzi do polskich kin 1 lipca i według recenzenta Łukasza Budnika wypada pozytywnie na tle poprzednich części serii. W odróżnieniu od „Minionków" z 2015 roku i „Wejścia Gru", nowy film to ciepła opowieść o dążeniu do spełnienia marzeń, a nie tylko seria gagów. Humor bywa nierówny, ale całość oceniana jest jako wartościowy seans familijny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!