Dahija odżywa po rozejmie Hezbollahu z Izraelem
Dahija, rozległa dzielnica Bejrutu będąca bastionem Hezbollahu, powoli wraca do życia w warunkach napiętego rozejmu z Izraelem. Mieszkańcy opisują ogromne straty, jakie przyniosła im wojna. „Ta wojna przyniosła tyle strat" – mówi jeden z mieszkańców, oddając nastrój panujący w dzielnicy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!