Polacy giną na wakacjach – para z Wrocławia zginęła w podróży poślubnej w Miami
Polacy giną na wakacjach w rozmaitych okolicznościach – z własnej winy, przez zaniedbania organizatorów wycieczek, a czasem w trudnych do wyjaśnienia sytuacjach. Artykuł przywołuje m.in. historię Oli i Dawida, którzy zginęli podczas podróży poślubnej do Miami. Śmierć na urlopie zdarza się równie często jak w kraju, choć rzadko o tym myślimy pakując walizki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!