Prezydent Serbii Vučić zapowiedział rezygnację w ciągu kilku tygodni
Prezydent Serbii Aleksandar Vučić ogłosił, że zrezygnuje ze stanowiska w ciągu najbliższych tygodni. Decyzja zapada pod presją trwających od miesięcy masowych protestów antyrządowych w całym kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!