USA uderzyły w Iran po raz drugi — ataki na wyspie Keszm i infrastrukturę
Centralne Dowództwo USA poinformowało o kolejnych atakach na wiele celów w Iranie, w tym na strategiczną wyspę Keszm. Operacja została przeprowadzona na rozkaz Naczelnego Dowódcy jako odwet za irańskie ataki na statki handlowe w cieśninie Ormuz. Przedstawiciele armii USA oświadczyli, że „Iran miał swoją szansę".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!