Nawrocki zwołał szczyt prezydentów Europy Środkowo-Wschodniej w Juracie
W Juracie odbywa się nieformalny szczyt prezydentów Europy Środkowo-Wschodniej zorganizowany z inicjatywy prezydenta Polski Karola Nawrockiego. W spotkaniu uczestniczą przywódcy Litwy, Łotwy, Estonii i Rumunii. Tematem rozmów są m.in. przygotowania do szczytu NATO w Ankarze, bezpieczeństwo na Bałtyku i Morzu Czarnym oraz relacje polsko-ukraińskie.
Komentarze
Dołącz do dyskusji — a Ty co o tym sądzisz?
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
went to jurata once, tiny place, wild that theyre holding summits there lol