Karetka zderzyła się z dwoma autami w Bytomiu — cztery osoby ranne
W Bytomiu karetka jadąca na sygnale zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi na ulicy Chorzowskiej. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Jezdnia w kierunku Chorzowa była zablokowana przez ponad trzy godziny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!