Wilfredo Leon zdobył 17 punktów — Polska pokonała Niemcy 3:1 w Lidze Narodów
Polska pokonała Niemcy 3:1 w meczu Ligi Narodów w Gliwicach. Wilfredo Leon, wracający do kadry po przerwie, zdobył 17 punktów i był kluczową postacią wygranej. "Biało-Czerwoni" przegrali pierwszego seta, ale w kolejnych trzech zdominowali rywala. Na pytanie o optymalną formę drużyny Leon odpowiedział jedynie uśmiechem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!