Komorowski: Miller zablokował reformę ochrony zdrowia, rządy bały się jej wznawiać
Afera wokół Szpitala Południowego wywołała ostrą dyskusję w programie "Prezydenci i Premierzy". Były prezydent Bronisław Komorowski zarzucił Leszkowi Millerowi, że zablokował reformę systemu ochrony zdrowia, a żaden kolejny rząd nie odważył się jej wznowić. Komorowski przekonywał, że skandal ze Szpitalem Południowym powinien stać się impulsem do ponownego uruchomienia tej reformy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!