Bogusz o utracie miejsca w kadrze Probierza: "Czułem olbrzymią presję"
Mateusz Bogusz w podcaście Foot Truck opowiedział o najtrudniejszych momentach swojej kariery — utracie miejsca w składzie Cruz Azul, a następnie w reprezentacji Polski pod wodzą Michała Probierza. Piłkarz przyznał, że czuł olbrzymią presję i miał wrażenie, że selekcjoner czeka na jego potknięcie. Bogusz nie ujawnił szczegółów konfliktu z trenerem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!