Irańczycy zostawili odręczny list w szatni po meczu z USA na MŚ 2026
Reprezentacja Iranu po remisie 1:1 z Egiptem w Seattle na MŚ 2026 zostawiła w szatni odręcznie napisany list skierowany do Amerykanów. W dokumencie piłkarze podkreślali wyższość honoru nad zwycięstwem i dziękowali gospodarzom za gościnność pomimo trudnej sytuacji logistycznej. Gest ten wzbudził duże zainteresowanie mediów na całym świecie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!