Maksymilian Szwed wraca po kontuzji i bije rekord Polski U-23 na 400 m
Maksymilian Szwed, 21-letni sprinter z AZS Łódź, wrócił po dziewięciomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją i w swoim pierwszym starcie na 400 m w tym sezonie pobił rekord Polski U-23, uzyskując jednocześnie czwarty wynik w historii polskiej lekkiej atletyki na tym dystansie. Pół roku temu polskiej sztafecie mieszanej zabrakło zaledwie 0,02 sekundy do brązowego medalu MŚ w Tokio — właśnie z nim w składzie. Jego powrót to świetna wiadomość przed mistrzostwami Europy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!