Leon po powrocie do kadry: "Tęskniłem, cieszę się z wygranej z Niemcami"
Wilfredo Leon wrócił do reprezentacji Polski i zagrał w wygranym 3:1 meczu Ligi Narodów siatkarzy przeciwko Niemcom. Przyjmujący przyznał, że po raz pierwszy grał w hali w Gliwicach i choć nie zaprezentował się wybitnie, jest zadowolony z wyniku. Leon podkreślił, że tęsknił za drużyną narodową.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!