Niemieckie media o porażce 1:3 z Polską: "Prawie żadnych szans"
Niemieccy komentatorzy byli zgodni: po przegranej 1:3 z Polską w Lidze Narodów w Gliwicach ich drużyna miała "prawie żadnych szans" na zdobycie punktów. Niemcy wygrali pierwszego seta do 23, ale potem nie byli w stanie zatrzymać podopiecznych Nikoli Grbicia. Polska zdominowała mecz pod względem siły ataku.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!